۲۵بهمن ۱۳۹۶

درمان MS (ام اس) در مرکز مشاوره تخصصی مسیر سبز با استفاده از TDCS که جدیدترین روش درمان می باشد. با استفاده از این روش به این بیماران کمک شایانی صورت می گیرد.

۲۵بهمن ۱۳۹۶

درمان آلزایمر در مرکز مشاوره تخصصی مسیر سبز با استفاده از TDCS که جدیدترین روش درمان می باشد. با استفاده از این روش به این بیماران کمک شایانی صورت می گیرد.

۲۵بهمن ۱۳۹۶

  درمان اسکیزوفرنی در مرکز مشاوره تخصصی مسیر سبز با استفاده از TDCS که جدیدترین روش درمان می باشد. با استفاده از این روش به این بیماران کمک شایانی صورت می گیرد.

۲۵بهمن ۱۳۹۶

  درمان پارکینسون در مرکز مشاوره تخصصی مسیر سبز با استفاده از TDCS که جدیدترین روش درمان می باشد. با استفاده از این روش به این بیماران کمک شایانی صورت می گیرد.

۲۲بهمن ۱۳۹۶

درمان میگرن                                                        میگرن اختلال شدیدی است که مشخصه آن سردردهای ملایم یا شدید پی در پی می‌باشد. اکثرا درد در یک طرف سر که ضربان دار است مشخصه این اختلال […]

۱۵بهمن ۱۳۹۶

TDCS (تحریک الکتریکی مغز) TDCS (تحریک الکتریکی مغز) برای چه مشکلاتی کاربرد دارد؟ افسردگی اضطراب وسواس چاقی ناشی از پرخوری ترک الکل و مواد مخدر اختلال در صحبت کردن (آفازی) در بیماران دچار سکته مغزی بیش فعالی و اختلال تمرکز کودکان: معمولا این روش بصورت ترکیبی با نوروفیدبک برای درمان بیش فعالی استفاده می شود. […]